לשליחת פרטים:

תקרה מתוחה

כחלק מהמהפכה הטכנולוגית בעיצוב הפנים, החלו קבלנים, אדריכלים ומעצבי פנים לחפות את הקירות וכן את התקרות בעזרת חומרים פלסטיים מתקדמים, אותם ניתן למתוח בלי לפגוע בגוונן או בצבען. לשיטה זו ניתן לקרוא – תקרה מתוחה ומדובר בשיטה חדשנית שאינה פוגעת בתקרה הקיימת, מעניקה לחלל מראה אלגנטי יותר, נקי יותר שנשאר לאורך זמן רב.

השימושיים העיקריים ויתרונותיה של תקרה מתוחה

  • תקרה חדשה ונקייה – תקרה מתוחה מאפשרת להסתיר באופן מוחלט פגמים שהצטברו על גבי התקרה במשך השנים, ומעניק לה מראה חדש לחלוטין ואף הגנה מפני רטיבות.
  • הנמכת תקרה גבוהה מידי – נשמע מוזר? ובכן, הנמכת תקרה הינה רעיון מצוין כשהמטרה היא למשל, לייעל את פעולת מיזוג האוויר בחלל, או ליצור תאורה יעילה יותר, ועוד.
  • אקוסטיקה – ישנן תקרות נמתחות שהן בעלות חירור אקוסטי לשיפור האקוסטיקה בחלל כולו. כך, ניתן יהיה ליהנות מאווירה שקטה ורגועה, ללא רעשים ברקע.
  • שלל של עיצובים – התקרות הנמתחות הינן גמישות ביותר וניתן לפסל מהן תוספים לתקרה, וכן לעצב אותן בצורות; תקרת גלים, צורות הנדסיות, תקרת כיפה וקשתות, תקרת מראה ועוד.
  • תאורה – בעת התקנת חיפוי התקרה, יש להבין מהן הדרישות שלנו מהתאורה; האם אנו רוצים להתקין אותה כחלק מהתקרה עצמה, או כאלמנט תאורה נפרד? ישנם מקרים בהם יהיה צורך לחורר בתקרה עצמה כניסות לגופי תאורה שונים, או למעבר חוטי החשמל.

תקרה שלא תרצו להפסיק להסתכל עליה רק אצל דלת 4 יו

בדרך כלל התקרה הינה אלמנט שאנו לא מסבים לו יותר מידי תשומת לב. ובכל זאת, כל אחד מאיתנו זוכר לפחות פעם אחת שבה יצא לנופש בבית מלון יוקרתי, והעיף מבט אל על לתקרה המוגבהת והמעוצבת. כעת גם אתם יכולים להכניס את היוקרה אליכם הביתה, עם החיפויים המתקדמים של דלת 4 יו.

עוד בנושא:

דלתות כניסה לבית פרטי

דלתות הכניסה הן חלק בלתי נפרד מחיינו, נוכל למצוא אותן בכל מקום; במשרדים, בחדרים, וכמובן דלתות כניסה לבית פרטי או...

דלתות כניסה מעוצבות בצפון

המודעות לעיצוב הבית תפסה תאוצה לאחרונה, עד כדי כך שכיום לא קיים אדם שלא מכיר לדוגמא, בחוקי הפאנג שוואי לעיצוב...

דלתות פנים פשוטות

המגמה בימינו היא ברורה; פאר והוד ואם אפשר להכניס את אלו גם לעיצוב הבית – מה טוב. העניין הוא שבכל...

דלתות הזזה פנים

אחד הפתרונות האלגנטיים ביותר לעיצוב מקורי של הבית, הוא שילוב של דלתות הזזה פנים להפרדה בין חללי הבית. דלתות אלו...
קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט